Bauer Experience to unikatowa okazja do sprawdzenia i przetestowania najnowszych produktów firmy Bauer. Łyżwy, kije, rękawice i kaski wszystko na lodzie w akcji.

To także okazja do sprawdzenia przed zakupem sprzętu, skonsultowania właściwości poszczególnych produktów z ekspertami. Jeśli stoisz przed zakupem nowej pary łyżew to znakomita okazja by sprawdzić czym charakteryzują się różne modele.

Do dyspozycji mamy zestawy kijów z 3 rodzin, masz możliwość przetestować kije VAPOR, NEXUS i SUPREME, dowiedzieć się jaki mają właściwości i jak zachowują się na lodzie. To jedna z najlepszych okazja by zdobyć wiedzę jak działają i zachowują się produkty firmy Bauer na lodzie.

Przygotowaliśmy dla Was 3 strefy testów, każda z nich skupia się na innych umiejętnościach. Jedna strefa odpowiedzialna jest za strzelanie, z naciskiem na precyzję i siłę.

Strefa środkowa to miejsce gdzie przetestujesz swoje umiejętności operowania kijem, podania, jazdy na łyżwach z krążkiem.
W czasie testów nad całością czuwać będą eksperci Bauer, którzy poprowadzą „trening”, doradzą i pokażą zalety sprzętu firmy Bauer.

Trzecia strefa to miejsce gdzie skonfrontujesz się z bramkarzem, najazd na krążek strzał, ominięcie, balans. Będziesz mógł sprawdzić jak poradzisz sobie jeden na jeden.

Bauer Experience to wspaniałe doświadczenie i fajna zabawa, warto wejść na lód!